Elmalı Kuru Üzümlü Kek

KEK-TOPKEK-MUFFİN 11 Yorum Yapılmış »

elmalı kek (7)

Bu ara keklerden gidiyoruz ama portakallı kekle elmalı keki yapışımın arasında bir hafta var:) Bu kekimide çok sevdim:) Mis gibi tarçın kokulu elmalı kekim benim:))

KAVANOZ KAPAKLARI :)

Dekorasyon, El İşi-Etamin-Keçe 25 Yorum Yapılmış »

Bütün işler bitti bir kavanoz kapaklarına örtü işlemek kalmıştı,onu da yaptım:))))) Hihihihih:)
İşin şakası bir yana,akşamları otururken yapacak bir iş arıyorum elime;danteli hiç sevmem,o yüzden onu direk eliyoruz:) Yapmaktan çok hoşlandığım,beni dinlendiren ve bittiği zaman –aman da aman ne güzel de oldu- dediğim işlerin başında “etamin işlemek” geliyor.
Bu kavanoz kapakları örtüsü fikri tabiki canım annemin aklına geldi, geçen hafta

-Kızım sana iş buldum.. deyince çok sevindim:) Bunların öncesinde ufak bir örtü işlemiştim, ilerki günlerde yayınlayacağım elmalı kekin altında göreceksiniz onu da:)


Neyse efendim hemen örnek kitaplarını açtım,cici bici örnekler beğendim,başladım zevkle işlemeye. Bu arada canım Zeylummm ve Leyyamaa anlatıyordum neleri işlediğimi. Ta bi ki onlarda yakından görmek istediler, e bizzatihi ellerine alıp incelemeri için evlenmem lazım :D Onun içinde zamanımız olduğuna göre,en iyisi dedim bun bunları blogda yayınlayayım, hem arkadaşlara fikir olsun,hem de bizimkiler görmüş olsun:)

 

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

couk