Şimdi Reklamlar :)

Blog Hediyeleri, Tavsiye-Reklam-Şikayet Yorum Yaz

reklam 005

Geçen ay Soft Bowl’la Çay Saati Etkinliğine katılmıştım hatırlarsanız. Ben evde yokken Soft Bowl firması sağolsun bana kocaman bir paket yollamış. Paketi kendim açıp mutluluktan uçamadım ama eve geldiğimde ilk işim onlara bakıp mutlu olmak oldu:) Birbirinden güzel ürünler göndermişler sağolsunlar..

– Kamelya Kek Kalıbı
– Kalpli Muffin Kalıplar
-Küre Muffin Kalıbı
-Yuvarlak Saklama Kabı Seti
-Yumurta Fırçası
– Spatula

Daha önceden spatula, kaşık ve fırçasını kullanıyordum ve çok memnundum. Şimdi daha çok ürünle daha güzel şeyler yapabiliceğim. Soft Bowl’a ve etkinliğe davet edin Sevilciğime çok teşekkür ediyorum!

**

reklam 001

Bu Ariel paketi de Denedim Biliyorum sitesinden hiç beklemediğim bir anda geldi. Kutunun  içinden iki tane paket  çıktı.Biri benim için, biri de siteye henüz üye olmamış bir arkadaşıma vermem içindi. O gün bizde ablamlar vardı, ben de ablama verdim:) Ariel’in leke çıkarma ve temizleme konusunda başarısı tarşızmasız benim için. Daha öncelerde kullanıyordum, lakin uzun zamandır boykot ettiğim için kullanmıyordum. Boykota önem vermiyorsanız tavsiye ederim..

reklam 003

Bu Domestos açık renkliler ve beyazlar için leke çıkarıcı paket de Fikri Mühim’en geldi. Biz beyazlarımızı kaynattığımız için zaten beyaz ötesi çamaşırlarımız var çok şükür ama ben denemek için tüllerde kullandım, sonuç gerçekten gözle görülür fark yarattı…

20 Yorum Yapılmış “Şimdi Reklamlar :)”

 1. derya Says:

  Papatyam hepsi birbirinden harika iyi günlerde kullan.Güz
  el tarifleri bekliycem kocaman öptüm…

 2. Saliha Says:

  Reklamlarınızla boykotumuza çok destek oluyorsunuz. Bi kurşun da bizden müslüman kardeşlerimize…

 3. deniz Says:

  canımm çok yönlü bir insansın ondan böyle gelmiş hepsi bir anda güle güle kullan:)) öpüyorum çok:))

 4. pelin Says:

  Canım hepsini iyi günlerde kullan…

 5. Sevda Says:

  iyi günlerde kullanin birbirinden tatli tariflerle :-))

 6. Aynur Says:

  yaaaa bende softbowl kalıplarından is-ti-yo-ruuuum:)
  hediyelerini sağlıkla kullan papatayam artık bu kalıplarla yaptığın lezzetleri de bekliyoruz sevgiler

 7. Papatya Prenses Says:

  Saliha, nedense bir insanın boykota verdiği destek yazısı yorumlanmaz, yaptığı güzel işler yorumlanmaz da, boykottan önce kullanıyordum deyip, hediye edilen bir ürün yazısı yorumlanır. Ne çelişki ama değil mi?

  Birde ben çok merak ederim bu insanların evlerini, ağızlarında boykot türküsü olanların kafalarından vakko eşarp çıkmaz, saçlarını blendaxla yıkar, dişlerini colgateyle fırçalarlar. Sonrada böyle ele verir talkımı, kendi yutar salkımı olur.

  Ha bir de bu ürünlerin Türkiye fabrikalarında hiç bir müslüman çalışmıyor, ekmek parası kazanmıyor değil mi?

 8. Gönül Says:

  Hepsini hepsini iyi günlerde kullan canım…
  Sıcacıkk sevgilerrr…

 9. züleyha Says:

  Araca değil amaca bakalım.. :highfive:

 10. Fatih ve Fetih Says:

  Bu boykot meselesi yıllardır gündemden düşmüyor. Hazırlanan listeler elden ele dolaşıyor. İnternetin yaygınlaşması neticesinde bir çok forum sitelerinde sanki cihada davet niteliğinde boykot çağrıları yapılıyor. Peki sonuçta ne oluyor?
  1- Boykot yapılan ürünlerin reklamı yapılıyor.
  Bu birinci tesbitimi müsaadenizle biraz açmak istiyorum.
  Bir şeyin destekçisi olmak için illa yanında olmanız gerekmez kuralını başta hatırlatmalıyım. Bazen destek olmak için karşısında durmak gerekir. Sert bir şekilde Eleştirmek gerekir, çünkü sert eleştiri reklamın en büyüğüdür! Buna bir çok misal verebilirim. Varın siz düşünün.
  2- Peki boykot yapılan şirketlerin gelirlerinde herhangi bir düşüş söz konusu mu? Biraz araştırın.
  3- Boykot yapılan ürünlerin Türkiye genelinde ne kadar çalışanı var? Kaç kişinin nafakasına vesile oluyorlar. Bakın vesile oluyorlar diyorum. Çünkü rızkı veren sadece El-Rezzak olandan başkası değildir!
  4- Boykot yapacağımıza, boykota boşa enerji harcayacağımıza bizde hiç global markalar oluşturalım gayretinde bulunduk mu? Bırakın gayreti hayalinde bulunduk mu? Gençlerimiz hiç global ürünlere yapmak için hayal kuruyor mu? Fatih Sultan Mehmed’in henüz daha Şehzade Mehmet iken kurduğu hayalleri buna misal olarak gösterebilirim.
  5- Müslüman öfkesine, tepkisine ve hareketlerine en başta dikkat etmesi gereken kişidir! Kendini tatmin edecek ve hiçbir işe yaramayacak girişimlerle enerjisini sarfetmemeli! Boykot mu yapmak istiyoruz! EVET!
  O halde bugünden tezi yok. Kendimizi, dine, vatana, millete tamamen hasredeceğiz. Desteği sadece Allah’tan bekleyerek şartlar ne olursa olsun elimizden gelenin fazlasını yapacağız. Fransızlar Almanya’yı işgal edeceği sıralar. Goethe’ye sormuşlar. Ne tavsiye ediyorsunuz. Okul yapın demiş. Şaşırmışlar. Fransızların gelmesi an meselesi siz okul yapın diyorsunuz. Ne alaka? Verdiği cevap oldukça manidar! Gücünüzün yetmeyeceği belli. Boşu boşuna adamlarınızı kırdırırsınız. Lakin okul yaparsanız, gün gelir o okullardan yetişen çocuklarınız sizin kültürünüzü tekrardan şahlandırır! Bu tavsiyeye uyan Almanlar O okullar sayesinde tekrar kültürlerini canlandırdıklar gibi, Fransız işgaline yıllar yıllar sonra son vermişler. Eee birazda sabır gerekli. Şimdilik aktaracaklarım bunlar. Lütfen hissi davranmayalım. Hele boykot ürünlerinden gelen hediyeleri tanıttı diyerek bir müslümanı itham etmeyelim.

 11. Saliha Says:

  Karınca misali “ben elimden geleni yaptım” diyebilmek adına, “elimden belli derneklere yardım etmek ve onların ürünlerine el sürmemekten başka bişey gelmiyordu” diyebilmek adına bişeyler yapmak lazım değil mi yani sizce? Bananecilikle bir yere varılmaz ki!

 12. habip duran Says:

  kardeşlerim boykot mevzuunda işe evvel emirden bilgisayarları ve interneti kulanmamaktan başlıyalım.

  sonra ne söylerseniz hak yerini bulur. şimdi söylediklerimiz lafı güzafdan gayrı bişey değil.

 13. blackberry Says:

  Papatyacım softbowllara bayıldım,arielden bana da geldi ama fikrimühimden hala haber yok,kızıyorum onlara:)Bu arada bu etkinliklere nasıl katılıyosun,ben de istiyorummm.

 14. Ariel Says:

  Canım benim Müslümanlığını! gördük.Bir kaç yüz gram Ariel hediyesine satılık.

  Ben hiç bir zaman o ürünleri boykot etmedim etmeyeceğim de hatta sizin boykotlarınızı gördüğümde de ne kadar yapmacık olduğunuzu biliyordum.Benim başım kapalı değil ama Filistindeki kardeşlerime yürekten dua ettim.Ariel iyi leke çıkarır bak o konuda hemfikirim seninle :D

 15. Fatih ve Fetih Says:

  Derneklere yardım etmek meselesi ayrıdır. Boykot etmek ayrı! Elimden geleni ancak bu şekilde yaptım diyorsan. Emin ol yaptığın hiçbir işe yaramadı! Neden mi? Onlara bu şekilde zarar vermedin! Çünkü hala o markalar dünya markası ve hala o markalar Türkiye’de en çok satanlar! Elimden geleni yaptım diyerek kendini kandırma! Müslümanların düştüğü en büyük tuzak bu! Elimden geleni yaptım, yapacağım başka bir şey yok! Olmaz olur mu? Bu bir süreçtir. Birden bire o hale gelmediği gibi birden bire düzelmesi beklenemez! Merak etmeyin global anlamda ses getirecek çalışmalar yapılıyor ve yapılacak! Sizde üzerinize düşen sadece dua ve boykot diye düşünerek kendiniz dar kalıplara sokarak, at gözlüğünden dünya’ay bakmayın. Ayrıca kullandığın cep telefonundan, kullandığın bilgisayara, evindeki çamaşır makinesinden, bulaşık makinesine varıncaya kadar hemen herşey yerli sermaye değil! Lütfen akıllı hareket edelim. Çözümü yazdım. Bunun için çaba sarfedelim. Gel-gelelim ARİEL adıyla yorum yapan zat-ı şahaneye hımm ariel karşılığında müslümanlığın satıldığını ilk kez sizden duyuyorum! Peki siz ne karşılığında sattınız merak ettim doğrusu(burada ironi yapılmıştır yanlış anlaşılmaya)Müslümanlık kimsenin tekelinde değil, kızcağız şuraya iki yorum yazdı ve kendisine gönderilen ürünleri tanıttı diyerek demediğinizi bırakmadınız. Yoksa bu bloğa karşı bir kuyruk acınız filan mı var? Açık veya kapalı olmanız hiç farketmez! İnsan olan insan için zulüm her yerde zulümdür. Zulüm yapan abad olmaz! Sadece müslümanlara değil; Zulüm altında bulunan tüm insanlığa dua etmek gerektir! Ayrıca Boykota katılmadı diyerek kişi dinden çıkmaz!

 16. Ariel Says:

  Sevgili fatih ve fetih ben onları dinden çıkarmadım aynı onların uslubunu kullandım.Bunlar o zamanlar boykot etmeyenleri dinsizlik imansızlıkla suçlayanlardır.

  Bu kişi kullandığım uslubu kendisi biyerlerden tanıdığı için cevap bile verememiştir.Ha bu kuyruk acısı değil sadece insanlara ayna tutmaktır ;) sizlerin söylediğine ise katılıyorum.Boykotla biyere varılmaz daha gerçekçi olmak gerek.Bilmediğiniz konularda konuşmak ne kadar kolay değil mi?

  Ben bu şahsa bu şekil konuşuyorsam bir sebebi vardır eveliyatını bilmediğinzi konularda yorum getirmek çok yersiz.Kendi yorumlarınızı getirin.Benim yorumuma yorum eklemeyin oldu mu?

 17. Ariel Says:

  Peki siz ne karşılığı sattınız lafınızı ise geri almanızı önereceğim.
  Benim Müslümanlığımı sorgulamak senin haddine değil haddini bilmeni önereceğim.

  Bu kadar ağır yorum yapma sebebim de bu kişilere yaptıklarını sergilemketi.Bir insanın Müslümanlığını sorgulamak haddime düşmez ben bunu biliyorum da bilmeyenlere ise onların bildiği uslupla anlatıyoruz.Üstelik benim Müslümanlığımı sattığım kanısına nerden vardığınızı anlayamadım.Yaptığınız tebiyesizlik.

 18. Papatya Prenses Says:

  ne ilginç değil mi, başkasının müslümanlığını eleştir, aynısını işitince haddini bil parmağı.

  siz kim oluyorsunuz da, insanların müslümanlığını eliştiriyorsunuz,haddini bildirmeye çalışıyorsunuz?

 19. Fatih ve Fetih Says:

  Sayın Ariel;

  İlk yorumunuzun ilk cümlesine dikkatli bir şekilde bakarsanız, tekrar tekrar bakarsanız. Cümlemizin Bir kaç yüz grama dininizi satmışsınız anlamına geldiğini farkedersiniz. Onların üslubunu kullandım diyorsunuz; Bu bloğun sahibesi kimseyi dinden çıkartmıyor! Ayrıca boykot ürünleriyle ilgili körü körüne bir savunma yapmıyor. Dikkatli okuyun.Bu şahsa karşı konuşuyorsam evveliyatı vardır diyorsunuz! Bu bloğu ben açıldığı günden itibaren takip ediyorum. Nedir o evveliyat? Merak ettim doğrusu! Ayrıca ben şu an ki duruma yorum getiriyorum ve sadece sizi değil özellikle Saliha Hanım’ı eleştiriyorum. Saliha Hanım’ın niyeti güzel sorun yok ama bakış açısı çok dar bunu ifade etmeeye çalışıyorum. Sizinde üslubunuzu eleştirdim. Bu arada siz benim yorumumu tam net olarak anlamamışsınız.
  1- Parantez içinde burada ironi yapılmıştır yanlış anlaşılmaya ifadem yer alıyor! Orada size bakın benim sizin müslümanlığınızı sorgulamam ne kadar büyük bir hataysa sizinde bu blog sahibesinin müslümanlığını sorgulamanız büyük bir hatadır! Demek istiyorum ama anlayana…
  2- Velev ki sorgulamış olayım!(yok böyle bir şey) Siz sorgularken haddinizi bilmiş oluyorsunuz lakin başkası sizi sorgularken haddini bilmemiş mi oluyor? Oh My God ne büyük tezat!
  Yazdığım yorumları tam olarak anlamadığınız kanısına vararak bundan sonra yorum yazmacağımı ifade ederken, özellikle terbiyesizlik yapmadığımı üzerine basa basa ifade etmek istiyorum. Taa ilk yorumumdan itibaren nefes ala ala kelime kelime, sindirerek yorumlarımı okursanız ne demek istediğimi anlarsınız. Neyse iyi geceler diliyorum herkese. No change, I can’t Change.

 20. selami Says:

  papatya prensesi hediyelerinizi iyi günlerde kullanın ayrıca etkinliğimize ve gösterdiğiniz ilgiye biz teşekkür ederiz tekrar birlikte olmayı umuyoruz etkinlikliklerimizi ve bizi takip edin ellerinize ve emeğinize sağlık iyi günler dilerim
  selami GÖKDERE
  SOFTBOWL
  pzlm mdr

 

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

couk