Avokadolu Dip Sos

APERİTİF, Soslar 19 Yorum Yapılmış »

avokadolu kanepeler (1)

Avokado.. Son dönemlerin popüler meyvesi :) Özellikle tv.de ki yemek programlarında çok sık boy göstermeye başladı. Bütün şeflerden aynı şeyi duydum avokado hakkında: kendi başına yavan bir tadı var.

Biliyordum bizim evin damak tadına hitap etmeyen birşey olmalıydı, ama içimde ki yemek yazarlığı ve yeni şeyler deneme aşkı beni durduramadı ve sonunda markette sepete avokadoda attım. Peki tekrar yapar mıyım? Hayır:))

devamını oku »

Balparmak Honey Bana :)

Blog Hediyeleri, Tavsiye-Reklam-Şikayet 7 Yorum Yapılmış »

balparmak

Sanırım 2 sene önceydi, market rafında balparmağın küçük tüp balını gördüğümde.. Hemen iki tane atmıştım sepete, enstütiye giderken götürmek için birini kendime, diğerini Loli’ye almıştım. Bitki çaylarımızın içine katmak için pratik bir çözümdü.

Şimdilerde ise bu küçük tüpler biraz boyut değiştirdi ve cicili bicili oldular:) Benim favorim winnie the pooh lu olanlar tabiki :) Bunun dışında tinkirbell ve oyuncak adam serisi de var.

Dün hepsinin içinde bulunduğu koca bir paket geldi Balparmak’dan. İnsan çocuklar gibi seviniyor bu tarz hediyeler alınca ;) Tinkirbelli olanlardan hemen küçük cadılarıma verdim, bayıldılar. Oyuncak hikayeli olanlardan da küçük kuzuyla, büyük kuzuya vericem:)

Gerisini kimseye vermem benim onlarr:)))

Teşekkür ederim Begüm Hanım ve Balparmak..

Bal hakkında merak edilen sorular için burayı tıklayabilirsiniz..

 

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

couk