Geldim Ama..

PAPATYA YAZIYOR.. Yorum Yaz

kabe 2015

Rabbimin rahmeti, bereketi ve merhameti üzerinize olsun!

Cumartesi gece yarısı geldim ama.. Geldim ama aslında hâlâ oradayım gibi..

Üzerimdeki selam ve dua emanetlerini yerine ulaştırdım. Özellikle ismen dua ettiğim takipçilerim oldu; Gülten Hanım, Elif Hanım ve Hülya’ya selam olsun! Hani kiminiz bir yorum yazmayı çok görüyor ya, bu üç insan beni takip edip, halimi hatrımı sorarlar daima, ben onların eksikliklerini hissederim. Kalbimiz ısınmıştır birbirine, ne kadar önemli bu incelikler bunu tekrar görmüş oldum. Üçünü de ne gördüm ne tanırım ama ne Medine’de ne Mekke’de dualarımdan bir an olsun ayrı düşmediler. Rabbim kabul etsin. ( Ah unutmadan bir de Esra hanım var takipçilerimden dua ettiğim)

Ben yine bir kaç gün izinliyim buralardan, anlatmak istediğim, paylaşmak istediğim şeyler var şüphesiz lakin takdir edersiniz ki misafirlerim de var geldiğimiz andan itibaren hamd olsun. İlk yoğunluğu atlatır atlatmaz, hasbihal edeceğiz inşallah.

Rabbime emanet olun.. Rabbim bizlere tekrarını nasip etsin, gitmek isteyenlere de en kısa zamanda kavuşmayı nasip etsin inşallah..

NOT: Üzerinize afiyet biraz rahatsızım, sesimi o güzel ellerde bırakıp geldim; dua buyurun da tez zamanda iyileşeyim. ♥

13 Yorum Yapılmış “Geldim Ama..”

 1. gülten Says:

  Hayırlı sabahlar papatyam hoşgeldin allah kabul etsin tekrarını nasip etsin rabbim bizlerede gitmeyi nasip etsin.Rabbim dualarını kabul etsin allah razı olsun çok mutlu oldum inan sende benim her daim dualarımdasın çok geçmiş olsun rabbimden tez zamanda iyileşmeni diliyorum.Allaha emanet ol.

 2. mutfagabuyrun Says:

  ALLAH kabul etsin canım.sevgiler.

 3. nazan Says:

  Hoşgeldiniz ALLAH kabul etsin. Rabbim bizide huzura,ziyarete çağıranlardan eylesin.Şuan kayınvalidemde orada .Eskiden sürekli gidenlere kızardı durmadan ne gidiyorlar onun yerine hayır yapsınlar dıye fakat ilk gidiş gelişinden sonra sürekli Mekke-Medine aşkıyla yanmaya başladı.Rahatsız olmasına rağmen öyle istekle ve hevesle gitti ki anlatamam.Sizinde “geldim ama” başlığını görünce direk aklıma kayınvalidemin sözleri geldi..

 4. kalpkurabiye Says:

  Hosgeldin sefa geldin kuzumm

 5. Şahika Says:

  Hoşgeldin papatyacıım, insan oraları görünce daha bir özlermiş.. İnşallah bize de nasip olur gidip görmek dünya gözü ile.. Şimdi sen hemen iyileş inşallah sana bir hacı ziyaretine gelelim :) Sevgiler..

 6. aylin Says:

  canımmmm hoş geldin Rabbim ettiğin bütün duaları kabul etsin inşallah sana tekrarını,bizlere de oralara gitmeyi nasip etsin inşallah.

 7. mutfak kimyası Says:

  Hoşgeldin papatya prenses. Allah kabul etsin. Hayırlı şifalar dilerim.

 8. sevim Says:

  hoş geldin papatya prenses. Allah kabul etsin inşallah sana tekrarını bizlere de gidip görmeyi nasip etsin. Geçmiş olsun. Allah şifa versin.

 9. Esra Çavdar Demirci Says:

  Bahsettiğiniz Esra, inşaallah benim. Öyle olmayı dilerim Allah dan. Ve bu yazımı gözyaşları içinde yazıyorum. Siz hoşgeldiniz, inşaallah gitmek tekrar nasip olur, İnşaallah bize de gitmek, oraları görmek nasip olur. Allah dan şifa diliyorum sizin için. Allah a emanet olun. Sevgiler.

 10. ketenhelva Says:

  Hoşgeldiniz. Rabbim kabul etsin, bizlere de nasip etsin inşaallah.

 11. TAZENANE Says:

  Papatyacım hoş geldin canım. Allah bütün dualarını kabul etsin. Herşey gönlünce olmuştur inşallah. Çokta geçmiş olsun diyorum. Kendine çok iyi bak. Sevgiler.

 12. kalpkurabiye Says:

  Hayırlısı ile gittin geldin hamd olsun..
  Rabbim tekrarlarını nasib etsin..
  Kalbini heep sımsıcak tutsun Rabbim..

 13. aycan Says:

  Allah kabul eylesin. Hoşgeldiniz.

Yorum Yaz

 

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

couk