Köy Okullarına Kütüphane Kuralım!

Duyuru Yorum Yaz

kitapi 016

Güzel bir cumartesi günü evde ne yapsam diye düşünüyorsanız çok hayırlı bir iş tavsiye edeceğim size, kitaplığınızdaki kitaplardan bir kısmını köy okulları için ayırmak. Daha önce Kitapi’den bahsetmiştim, bir sosyal kütüphane otomasyonu. Peki kütüphanesi olmayan okulların bu otomasyona ihtiyacı olur mu? Tabi ki olmaz. O zaman ne yapıyoruz; el birliği ile köy bucak demeden kütüphanesi olmayan okullar için kurulacak kütüphanelere katkı sağlamaya başlıyoruz. ♥

Ben evladiyelik olmayan kitapları kitaplığımda tutmak yerine, arkadaşıma veya yeğenlerime veriyorum okusunlar diye. O yüzden ilk etap için verilecek kitaplarım umduğum kadar olmadı ama gerisini sizlerden bekliyorum. Okumayı çok seven takipçilerim olduğunu biliyorum, eğer elimizdeki kitapları paylaşmazsak yenilerine yer açamayız. Okuduklarımızı ihtiyacı olanlarla paylaşalım ki biz de yeni kitaplar alabilelim :)

Peki nasıl yollayacağız derseniz, İstanbul’da olanlara Kitapi bir kıyak yapıyor ve ayırdıkları kitapları teslim almaya gidiyor. Diğer illerde olanlar için de adres şöyle:

Hasan Civelek

Ubit Bilgi Teknolojileri Aş Yıldız Teknik Üniv. Davutpaşa Kampüsü Teknopark

B1 Blok Kat:2/405  İstanbul

2 Yorum Yapılmış “Köy Okullarına Kütüphane Kuralım!”

  1. Aylin Says:

    Pazartesi ilk işim kitapları ayırmak olacak :) birilerinin işine elbet yarasın isterim :)

  2. kalpkurabiye Says:

    sebeb olanlardan Allah razı olsun :)
    pek faydalı olacak bu çalışmalar inşallah..

Yorum Yaz

 

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

couk