Aylin’in Kuşlu Kahvaltısı

Kahvaltı ve Sahur Sofraları Yorum Yaz

Aylin kuşlu kahvaltı sofrası 007

İnsan hem ülke hem kendi gündeminden dolayı istemsiz aralar verince yayınlanmamış sofraların, gezilerin olduğunu unutuyor.Geçen gün bahara merhaba kahvaltısı yazarken benden önce gittiğimiz Aylin’in sofrasını paylaşmadığımı hatırladım..

Aylin kuşlu kahvaltı sofrası 009

Bilirsiniz arkadaşlar arasında konsept meraklısı olan benim, bu sefer bir baktık Aylinciğimde harika bir konseptle bizi ağırladı. Üstelik benim en çok sevdiğim tarzlardan biri olan sofraya kuşlar kondu sitiliyle. :) Tüm detayları, yaptığı lezzetleriyle harika bir sofraydı.

Aylin kuşlu kahvaltı sofrası 003

Ayrıca Aylin’in bize diş kirası konsepte uygun kuşlu mumluklardı. Yeniden hem hediye hem bu güzel sofra için teşekkür ederim. (Fotoğrafta görünen sakızlı kurabiyeleri de ben götürmüştüm, tarife buradan ulaşabilirsiniz.) Katmer poğaça ve narlı salata da çok güzeldi!

Aylin kuşlu kahvaltı sofrası 011

Aylin kuşlu kahvaltı sofrası 020

Kahvelerimizin yanına bir çikolatalı tart yapmıştı ki efsaneydi! Bıraksalar yarısını yerdim :) Ben tarta haksızlık olmasın diye ayrıca yayınlayacağım ama tarife Aylin’in blogundan ulaşabilirsiniz.

Aylin kuşlu kahvaltı sofrası 013

Bu güzel günü Şahika’nın kaleminden okumak isterseniz  ki okuyun doğru KadınSanat’a..

 

Aylin kuşlu kahvaltı sofrası 004

4 Yorum Yapılmış “Aylin’in Kuşlu Kahvaltısı”

 1. elif Says:

  Her şey çoook güzel gözüküyor şu masa başında yapılan muhabbete hiç doyum olmamıstır eminim grubunuz harika buluşmalarınızı merakla bekliyorum keyfiniz daim olsun..

 2. Aylin Says:

  Ne güzel bir gündü öyle keyifle hazırlamıştım ki sofrayı :) sofranın kuşlu olması hatta konsept olması bile tamamen tesadüfler eseri olmuştu :) gene gel hep gel canımm ben daha ne sofralar hazırlarım ki :)

 3. şahika Says:

  Gerçekten çok güzel bir gündü, hep yapalım, bende de yapalım inşallah. konpsetler bana da bulaşsın :) :*

 4. kalpkurabiye Says:

  Bol peynirli sofra :) Hepsini yiyebildiniz mi merak konusu olan sofra :) :) :)
  Tövbe yarabbim.
  Dost sofralarında toplanın/toplanalım inşallah her daim. Bereketli olsun kuzum.

Yorum Yaz

 

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

couk