Macarİstanbul Butik Kafe

Papatya Geziyor ve Fotoğraflıyor Yorum Yaz

macaristanbul (7)

Merhabalar..

İstanbul’da bu mevsim tam gezme zamanı; henüz nem yok, hava mis gibi, rüzgar ara ara tatlı tatlı üşütse de ince bir şalla idare ediliyor. O zaman mekan önerilerine ağırılık vermeye çalışayım ben de ufaktan, ne dersiniz?

macaristanbul (2)

Beylerbeyi’nde kız kıza yaptığımız bir kahvaltı sonrası sevgili Pehzirat, sizi çok güzel bir yere götüreceğim kahve için demişti. Macarİstanbul güzellikten öte kapısından girdiğiniz an bir masal diyarına girmiş gibi hissedeceğiniz şirin bir yer, bir butik kahve. Gözleriniz ışıl ışıl etraftaki Macar işlerini incelerken, aynı zamanda kahvenizi/çayınızı yudumlayabileceğiniz bu mekana özellikle el işlerinden hoşlanıyırsanız muhakkak gitmelisiniz. Eminim siz de bizim gibi hayran kalarak ayrılacaksınız.

macaristanbul (1)

 

 

 

 

macaristanbul (4)

 

 

 

 

macaristanbul (5)

 

 

 

 

macaristanbul (6)

 

Beğendiğiniz ürünü satın alabileceğiniz bu güzel mekan Beylerbeyi Polis Evinin karşı kaldırımındaki sokaklardan birinden hemen içeri girip bir kaç metre yürüdüğünüzde karşınıza çıkacak.

Beylerbeyi Mah. Eski Çınar Sok. 13/E

macaristanbul (8)

3 Yorum Yapılmış “Macarİstanbul Butik Kafe”

  1. elif Says:

    Ne varsa istanbul’da var….bunu iyice anladım çook şükürki biz gidemesekte bu guzellikleri bizlerle paylaşan tatlı bir prenses’te var masal gibi bir yer gerçekten siz gezmeye bizde ah çekip göz ziyafetine devam edelim inşallah…

  2. aylin Says:

    NE güzel bir gündü ne güzel bir cafe idi burası ne güzel fotoğraflar çekmişsin ellerine sağlık :)

  3. kalpkurabiye Says:

    çok şirin bir mekan gerçekten Aylin ve senin çeşitli paylaşımlarınızda görmüştüm, renkler, desenler cıvıl cıvıl hayat dolu resmen. Harika!

Yorum Yaz

 

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

couk