İyi ki Doğmuş Papatya Sofrası :)

Çay ve Yemek Sofraları Yorum Yaz

doğum günüm 33 001


Malumunuz bugün benim doğum günüm; 33.yaşıma merhaba dedim Allah nasip ederse. Dün canım kuzenim Hatice bana çok güzel bir doğum günü sofrası hazırlamıştı, sıcağı sıcağına paylaşayım. Kendimi çok çok özel hissettiğim bu güzel gün için bir de buradan teşekkür ederim..

doğum günüm 33 023

Bizim aramazdı dört gün var aynı senenin kova kızları olduğumuz gibi en sevdiğimiz renkler mavi ve turkuaz. :) Maviş maviş bir sofra ve harika bir pasta hazırlamış..

doğum günüm 33 016

En sevdiğim şeylerin başında patates kızartması geliyor ve o sebeple bu salatayı da çok seviyorum. Patates kızartması, mısır ve yoğurt!

doğum günüm 33 007

Bu arada 33 yaşımla birlikte blog hayatımın da 10.yılına da girdik geçtiğimiz günlerde. Daha güzel günlerde hep birlikte olmak temennisiyle.. Artık buralarda çok azalmış olsanız bile dilerim bir gün eski hareketli günlerine döner blog, okuyucularım, yorumcularım..

4 Yorum Yapılmış “İyi ki Doğmuş Papatya Sofrası :)”

 1. elif Says:

  Hala yüz yüze görüşmek nasip olmasada biz gönül köprümüzü çoktan kurduk Rabbim inşallah bir araya geldiğimiz sayenizde çengelköy’ü feth ettiğimiz günleride gösterecek inşallah…yeni yaşınız kutlu,mutlu,huzur ve sağlık dolu günler getirsin Rabbim her daim kıymet bilenlerle yolunuzu karşılaştırsın iyiki varsınız nice nice yıllara….

 2. Muhterem'le Afiyetle Says:

  Canım papatyam,
  Doğum günün kutlu olsun, nice mutlu yıllara.
  Hatice’nin ellerine sağlık, ne hoş ne güzel bir masa hazırlamış, mavi tonlarına ayrıca bayıldım.
  Kadim blog arkadaşım, İnşaallah bloglar yine eski hareketli günlerine döner, bunu bende çok istiyorum.

 3. sümeyye nur yılmaz Says:

  instağramdan yazacaktım ama buraya uzun zamadır uğramadığımuı farked,nce, buradan yazayım dedim.. güzellikler getirsin yeni yaşın sevgili papatya..

 4. Esma ÖZARSLAN Says:

  cnm biraz gec kaldım ama hayırlı sağlıklı yaşlara senelere ıns gönlü kalbi kendi güzel arkadaşım iyki doğdun doğum günün kutlu olsun:)

Yorum Yaz

 

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

couk