Amin Diyerek..

Dualar Yorum Yaz

HAYIRLI,HUZURLU,BEREKETLİ CUMALAR DİLERİM ARKADAŞLAR!…

“Ey rahmeti her şeyi kaplayan! Ey her şeyin iç yüzü ve hükümralığı elinde olan! Ey kendisine hiç bir şey zarar vermeyen! Kendisine hiç bir şey fayda sağlamayan. Kendisini hiç bir şey mağlup edemeyen. Kendisinden hiçbir şey gizli kalmayan. Kendisine hiçbirşey ağır gelmeyen,hiçbir şeyden yardım beklemeyen,hiçbir şey kendisini başka bir şeyle meşgul olmasından alıkoyamayan,hiçbir şey kendisine benzemeyen,hiçbir şey kendisini aciz bırakmayan Allah’ım! Bizleri affet.”
(amin)

“Ey Kur’an’ı indiren! Kur’an hürmetine,ölüm benim dilimi susturduktan sonra bu duayı benim bedenime tekrar etmesi için bu kitabı vekil kabul eyle.”
(amin)

“Ya Rabbi! Bizi her yerde kulluğunun gereğini yapan, uluhiyyetinin dergahında durup sana yalvaran ve Seni daha iyi tanımakla meşgul olan kullar eyle.”
(amin)

“Allah’ım! Hastalığı artıran,şifası güçleşen,çaresiz kalan,musibeti fazlalaşan ve Senden başka sığınak ve ümidi olmayan kullarına merhamet et.”
(amin)

“Allah’ım! Bizi saadet ehlinden eyle. Bizi saidlerle birlikte haşreyle ve saidlerle cennete koy. Bunu seçkin peygamberin Hz. Muhammed’in şefaatiyle lütfet.”
(amin)

5 Yorum Yapılmış “Amin Diyerek..”

 1. meleginmarifetleri Says:

  Luluşum amiiiiiiin diyorum.
  Dualar çok güzel inşallah Allah bütün dualarımızı kabul eylesin.
  Hayırlı cumalar diliyorum hoşçakal..

 2. bereketli mutfak Says:

  hayırlı cumalar…

 3. diyalogyemekleri Says:

  AMİNN…

 4. elmaşekeri Says:

  Amin……………..

 5. ab-ı hayat Says:

  Yürekten aminnn diyorum tüm güzel dualara…Rabbim dualarımızı kabul etsin inşallah…

  sevgiler…

Yorum Yaz

 

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

couk