Ayfrost #LezzetiDoğallığında

Blog Etkinlikleri Yorum Yaz

ayfrost 005

Geçtiğimiz hafta cuma günü Ayfrost’un  workshopuna davetliydik. Her ne kadar gece Maslak’tan Ümraniye’ye dönmek biraz canımı sıksa da komşum Reyhan’la beraber pişirip yemek zevkliydi. Gerçi pişirmek dedim ama hani neredeyse pek de bir şey yapmadık, paketleri açtık, tuz yağ ilave edip tencereye ilave edip, pişince yedik gibi bir durum oldu :)

ayfrost 008

Bu Ayfrost gerçekten özellikle bekar, öğrenci ve çalışan hanımlar için çok kolaylık yapmış. Mesela barbunya veya palamut pilaki mi yapacaksınız, soğan doğramakmış, havuç dilmekmiş yok böyle işler. Paketleri açma zahmetine girin yeter :)

ayfrost 017

Paketlerin tek kötü özellikleri iki kişilik olması. Yekta Bey’e 4 kişilik paketler de üretebilirlerse daha güzel olacağını ilettik, bakalım olur mu?

ayfrost

Etkinlikte Hakan Şef önderliğinde limonlu vişneli cheescake (tamamı el emeği olan tek üründü), barbunya pilaki, fırında palamut pilaki yaptık. Barbunya ve palamut için tarife hacet yok, hepsi kutu üzerinde. Cheescake tarifi daha sonra..

Güzel bir ürünle tanışmamıza vesile olan ve bizi güler yüzle ağırlayan Ayfrost yetkilileri sevgili Yekta Bey ve Ecem Hanıma teşekkür ederim.

1 Yorum Yapılmış “Ayfrost #LezzetiDoğallığında”

  1. elif kizin anasi :D Says:

    vay be :) bakalım görecekmıyız buralarda da :) afıyet olsun :) 8-)

Yorum Yaz

 

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

couk