Çiçek Kapı Süsleri ve Kasnak Süsler

Dekorasyon Yorum Yaz
kapı süsü (2)

Yavaş yavaş eskisi gibi her telden paylaşımlara döndüğüm bugünlerde, ne yayımlasam diye düşünürken eş-dost için yaptığım kapı süsleri geldi aklıma. Son zamanlarda yaptıklarım fotoğraflarını gece yapıp, ertesi gün hediye götürdüğüm için çekmeyi unuttum genelde ama var olan bir kaç tane ile sizlere fikir vereyim istedim.. =)


kapı süsü (1)

Bu kapı süsünü çok ama çok özenerek yapmıştım ama heveslerimiz kursağımızda kaldı.. Bilen bilir neler olduğunu.. Neyse sonuçta çok güzel olmuştu :))


kapı süsü (4)

Bu çiçekler açan kalbi de Lamacığıma yapmıştım doğum günü hediyesi. =)kapı süsü (3)
İster düz, ister yan asmalı..kasnak süsü 002

Kasnak çerçeveler son zamanlarda pek moda. Ben de severek çalışıyorum. Genelde bebek hediyesi olarak yaptım.

kasnak süsü 005

Sizler de zevkinize ve evinizdeki malzemelere göre duvarlarınızı, kapılarınızı süsleyebilir veya el emeğinizi hediye edebilirsiniz…

4 Yorum Yapılmış “Çiçek Kapı Süsleri ve Kasnak Süsler”

 1. elif Says:

  Hepsi birbirinden güzel emeğinize,yüreğinize sağlık on parmağınızda yüz marifet var maşallah Rabbim cümlemizi her daim kıymet bilenlerle karşılaştırsın hayatta herkes kıymet bilmiyor maalesef ….

 2. Huri Says:

  Bunlar çok güzel ama benim bu tarz el işlerine hiç elim yatkın değil. cok imreniyorum senin yaptığın aksesuarlara.ellerine sağlık.
  Sevgiler

 3. özlem k Says:

  on parmağında on marifet olan nadir insanlardan birisiniz, Rabbim bahtınızı açık etsin, gönlünüzün muradını versin inşallah.
  hepsi çok güzel. <3

 4. Seyyah Says:

  Gerçekten öyle yeteneklisin ki maşallahın var.
  Hepsi de birbirinden güzel ve özel. Maşallah ☺️☺️

Yorum Yaz

 

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

couk