İki Dost İki Sofra..

Dost Sofraları Yorum Yaz

aylin3 010

Çok geç kalınmış iki sofranın fotoğraflarıyla karşınızdayım bugün :) Şu instagramdan anlık paylaşım olayı bazen böyle güzel sofraları yazdığımı zannetme hissi veriyor bana. Halbuki o an instagramdan bir kare paylaşıyor olsak da, sofraya oturmadan kaç kere çekiyoruz.

Bu sofralarda Aylincim beni ağırladı, ben de bir güzel yedim hihih :) Nasipse bu hafta yine ondayım, hatırıma geldi yazayım da gitmeye yüzüm olsun dedim :)) (Tabi ki öyle bir niyetim olmadı!) Daha buraya yansımayan ama inst ve faceden takip edenlerin gördüğü buluşmalarımız da oluyor sık sık. Mesela geçen gün Eminönü’ne alışverişe gittik, çok güzel şeyler çıkcak kısmetse ortaya. Bizi izlemeye devam edin.

aylin3 012

 

 

Sofradaki herşey şahaneydi ama bu elmalı kırıntı tartı çok beğenmiştim ben. Tarif için buraya, sofradaki diğer ayrıntılar için de buraya bakabilirsiniz.

 

 

aylin3 015

 

Her ne kadar kahvenin yanına ikram etmiş olsa da, o an marmelatlı kurabiyesinden yiyememiştim de eve götürmem için paket hazırlamıştı benim kuzum. Akşam çayın yanına mımm mım diyerek yemiştim. Onun tarifi için de buraya bakın ve yapın :)

 

 

 

aylin+ (1)

Yine mutlulukta konuk olduğum yaz kahvaltısı. Biz biaradayken o sofralardan hiç kalmak istemiyoruz ve Allah’a şükürler olsun çok mutlu oluyoruz. Bu sofranın ayrıntılarını buradan okuyabilirsiniz.

aylin+ (2)

 

 

 

O anların hiç bitmesini istemesek de zaman çabuk geçiyor malesef. Her zaman olduğu gibi keyif kahvelerimizi yudumladıktan sonra ayrılıyoruz, keşke daha yakın otursaydık diyerek..

İnstagramda→ Aylin                      ♦             İnstagramda →Papatya
Facebookta→ Aylinden Denemeler        ♦        Facebookta→ Papatya Prensesin Dünyası
Twitterda→ Aylin                                  ♦          Twitterda→  Papatya

3 Yorum Yapılmış “İki Dost İki Sofra..”

 1. Derya Sezgin Says:

  Her zaman ki gibi naif dokunuşlarla hazırlanmış bir sofralar senin de Aylinin de ellerinize,emeğine,yüreğinize sağlık,sevgiler…

 2. Aylin Says:

  Canımmmm sen gel hep gel iyiki tanıdım ki ben seni :)

 3. elif kizin anasi :D Says:

  dostluğunuz, dostluğumuz daim olsun..
  ellerine sağlık Aylinin :)
  sanada afiyet bal olsun :)

Yorum Yaz

 

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

couk