Keçe Oyuncak Kedi

Bebek ve Çocuk, El İşi-Etamin-Keçe Yorum Yaz

loli

Boş durmayı pek sevmiyorum, özellikle takip ettiğim bir dizi varsa bölee ekrana kitlenmek hiç bana göre değil. İlla ki elimde bir iş olacak. Kışın örgü iyi oluyor, zira örnekli şeyler örmeyi pek bilmediğim için şal veya atkı örüp duruyorum :) Bir de keçe işi var ki, tam benlik birşey. Keçe, ucu bucağı olmayan bir uğraş.

Bu sevimli kedi Pinterest’e habire karşıma çıkıyordu, ben de kaydetmiştim yapmak için. Tabi ki kendime göre ufak değişiklikler yaptım ki en başta rengi oldu bu. Herşeyi yiğenlerime yapamam ya diyerek bir kedi sevdalısı olarak kendime yapmış olsam da siz çocuklarınıza/yiğenlerinize yapabilirsiniz.

lulu ve loli

Benim ismine Loli dediğim kedim, başucumda yalnız duruyordu ve bir gece sen de benim gibi yalnız kalma diyerek yanına Lulu’yu yaptım. Şimdi romantik romantik el ele duruyorlar :)

* Ben hoşuma giden modeli bilgisayarın ekranında açıyorum ve ekrana boş bir kağıt koyup kurşun kalemle üzerinden çiziyorum. Eğer boyutu üzerinde oynama yapacaksam indiriyorum ve boyunu ayarladıktan sonra çiziyorum. Sonrası zaten malum, deseni keçe üzerine çizip, kesip, biçip,dikmek..

* Eğer sipariş vermek isterseniz de mail atmanız yeterli. Adet fiyatı: 20TL

4 Yorum Yapılmış “Keçe Oyuncak Kedi”

 1. elif kizin anasi :D Says:

  yerim ben onları minnak minnoşlar..
  emeklerine sağlık kuzum..

 2. evatolyesi Says:

  ay bu ne cici şey böyle bayıldım ellerine sağlık canım sevglier:)

 3. aylin Says:

  ben bunları çok sevdim yapacağım ama kendime :)
  becerikli arkadaşım benim.

 4. reyhan Says:

  bu kedicikleri her gördüğümde aklıma sen geliyorsun artık,bütünleştiniz resmen :)maşallah sana hiç boş durmuyorsun,senden biraz ilham alsam iyi olacak :) emeğine sağlık canım…

Yorum Yaz

 

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

couk