Sanaldan Gerçeğe -3-

Dost Sofraları Yorum Yaz

Blog-e günlük insana yeni yeni arkadaşlar kazandırıyor. Bu kimi zaman uzun soluklu dostluklara dönüşüyor,kimi zamanda sadece bir çıkar uğruna olduğu anlaşılıp,anlaşıldığı yerde de noktalanıyor. Sanal arkadaşlarıkları gerçeğe dönüştürmek konusunda oldukça hassamım. Öyle ki beni takip edenler bilir,yorum yazmak konusunda bile hassasım..

Şu ana kadar günlük hayatıma soktuğum va tanıştığım bir kaç güzel insan var hepinizin bildiği üzere; İşte bu isimlerin arasına hafta sonu iki güzel daha katıldı:) Nevin ve Nazan Abla..
Benim canım mor kuzumla uzuuun zamandır buluşup görüşmek istiyorduk. Sonunda şeytanın bacağını kırdık ve dün için buluşmaya karar verdik. Buluşmamıza Nazan abla da dahil oldu ve İstanbul’un buzzz gibi havasına inat sıcacık sohbet ettik. :) Sizi tanıdığıma çok sevindim güzeller.

blog buluşması

Kadıköy’de Murat Muhallebicisinde buluştuk ve hatunlar yanlarında diyet yapan bu zavallı Papatya’ya acımadan kol böreklerini mideye indirdiler:)

blog buluşması (3)

Hele şu tabak tam yanımda oturan küçük delikanlı Volkan’nında ahh ahhh:)

blog buluşması (2)

Bu fincan da tahmin ettiğiniz gibi benim:) Papatya çayım ve 4kuru kayısım:))

blog buluşması (1)

Bu büyük ablamızda Kaldera hanım:) Pek bi havalardaydı, fotoğraf falan  çektirmek istemedi zat-ı âlileri:)

İşte benden bu kadar şimdilik:) Daha geniş bir buluşmada görüşmek üzere:) :rose:

NOT: Kuzum çiçekler için teşekkür ederimmmmmmm :rose:

8 Yorum Yapılmış “Sanaldan Gerçeğe -3-”

 1. leyya Says:

  hiiii.kıskandım mı neaa:)sen dost konusunda hassassındır bilirim.bu nedenle nevini ve nazanı tanımadan bile sempati duydum.ama lulum çektiğin işkence çinlilerinkinden bile beter a canım..ben sadece fotoyla bu hale geldiysem sen kimbilir ne çektin..ama maşllh demeden de geçemiyorum.maşllh senin şu iradene lulummmm..

 2. NEŞELİ GÜNLER Says:

  ne güzel yapmışsınız bende hep sanaldan bir arkadaşla gercek hayatta buluşup tanışılır mı diye düşünürdüm.gerçekten bravo.insanın yeni dostlar tanıması çok güzel.iradene hayran oldum devamını dilerim

 3. çiLeKliSüt Says:

  haftaya buluşucaz işte bu hafta gelemedim ama haftaya inşallah :) bu hafta malumun biliyosun anlattım durumu canım. hem siz üsküdarda buluşucaktınız noldu ki :D demek gelsek sap gibi kalıcakmışız orda anyciğimle :) evet gelseydim onu da getiricektim yaaa inş. haftaya gelir :)

 4. çiLeKliSüt Says:

  any yani anne peri :rotfl:

 5. aNNePeRi Says:

  hafta sonu olmasın nolurrrrrrrrrrr :cry:

 6. kalderavolkan Says:

  Canım, pazartesi iş yoğunluğundan yazamadım ama buradan kocaman kocaman teşekkürlerimi sunuyorum düşünceli kalbin, güzel hediyelerin ve sıcacık sohbetin için. Benimkine kaldera limon sıkmış olsa da :/ Ama ahtım var birdahakine çocuk getirmeyeceğim :) Ama seinep’in olduğuna değil o beni değil arkadaşını görmeye geliyor çünkü…
  Lütfen en kısa zamanda yineleyelim, güzel yüzlerini özletmeyin olur mu? (Biz çilekli ve seinep ile anlaştık inşallah bu hafta sonu dedik bakalım siz nedersiniz?)

 7. TAZENANE Says:

  Çok özendim……….

 8. NnEvV Says:

  neee siiz haftayaa çilekliyle mi buluşiuyosuunuuzzz inanmıyoruum haberiim yook :P:P evvet çook güzel bigüündüü yine tekrarlıyalım ben uyarım herşeye ,, gayet uyumluyum görüyosunuuzz:D mumluklar içinde çook teşekkür ederiim hala salonda duruyolar kaldıramıyoruum,, yine yapalım tamam mıı uzatmayalıım bi daha teklif sizden

Yorum Yaz

 

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

couk