Sonbaharda İzlenesi Filmler

Kitap ve Sinema Yorum Yaz

sinema

Bir fincan kahve, bir dilim kek ve belki bir kaç yaprak kağıt mendili yanınıza alıp izleyeceğiniz türden romantik komedi filmler tavsiye edeceğim sizlere.  Geçtiğimiz günlerde izlediğim Coffee Shop filmi bitince, uzun zamandır izlediklerimi paylaşmadığımı fark ettim. 2012 de izleyip bir kaç tanesinin ismini yazarak taslağa atmışım ama neden bilmiyorum gerisi gelmemiş. Bu filmlerin üzerinden hem sinemada hem pc.de nice filmler izledim ama onları taslağa bile yazmamışım.

Neyse efendim, aşağıda yazıp, üzerine tıklayınca da izleyecebileceğiniz linklere yönlendirdiğim filmlerin sadece sonra kısaca yazarım diye isimlerini yazıp bıraktığım için haklarında şöyleydi böyleydi diyemeceğim. :) Emin olduğum tek şey beğendiğim ve tavsiye etmek için not etmiş olmam ve başta da söylediğim gibi keyifli romantik komediler. Can Dostum adı üzerinde romantik değil ama  izlenesi filmlerden.

        Şanslı BiriAşk ve ParaAşk MutfağıCan Dostum

Zaten film tavsiye etmek riskli bir iş, senin tavsiye ettiğini ben beğenmeyebilirim, benim tavsiye ettiğimi de sen. :) Aynı filmi milyonlar izleyip çok beğenirken, bir o kadar insan da beğenmeyebiliyor. Ben bu riske niye mi giriyorum? Çünkü benim gibi insanlar da var da ondan :))

 

Coffee-Shop-2014

 

Gelelim Coffee Shop’a, yine romantik bir film diye nitelendirebilirim. Bu tarz filmler genelde birbirinin aynıdır ama hani izlemesi de keyif verir. İşte yapacak bir işinizin olmadığı bir günde hoş vakit geçirmek için tavsiye ederim. Kendi emekleriyle açtığı kahve dükkanını ayakta tutmaya çalışırken, gerçek aşkı arayan bir kadının mutlu sona ulaşan hikayesi..

 

sinema 004

 

Son olarak izlerken daha çok eğleneceğiniz, çekirdek çitleyeceğiniz iki film daha tavsiye edip, kendime yeni bir film bulmayım.. :)

Ters Yüz (İnsede Out) Henüz yeni filmlerden ama nete düşmüş bile. Bu güzel animasyon filmi izlerken, brokoliyi aslında neden sevmediğimizi bile anlayabilirsiniz. :)) Eğlendirirken düşündüren ailece izlenecek bir film olan ters yüzde duygularımızın bizi nasıl kontrol ettiği anlatılıyor.

Ajan (Spy) ise benim gibi aksiyon-komediden hoşlananların gülerek izleyeceği filmlerden. Aslında sahada değil masa başında olup, sahadaki ajana yardım eden Susan’ın bir anda kendini sahada bulması ve ardından gelişen olayları kah gülerek kah heyecanla izleyeceksiniz. Tombişler de ajan olabilir! (Ben de mi olsam acaba) :)

Keyifli ve neşeli pazarlar!

5 Yorum Yapılmış “Sonbaharda İzlenesi Filmler”

 1. aylin Says:

  Film izlemeyi çok seviyorum özellikle sinemada ama her filme gidemediğimden elbette evde de film izliyorum kahvemi içerken :) film önerilerini dikkate alacağım böyle yazılarını çok seviyorum biliyorsun değil mi?

 2. gulten Says:

  Hayırlı sabahlar musmustlu bir hafta olması dileğiyle.Film önerilerin için teşekkürler izlenicekler listeme eklendiler bile film izlemeyi çok severim evdede izlerim ancak sinema ayrı bir keyif keşke sinemaya gidicek daha çok vaktim olsa.

 3. elif Says:

  Televizyonla pek aram yoktur ama kaliteli bir filme kim hayır diyebilirki sinemada film izlemek tabiki büyük keyif ama her zaman gitme şansımız tabiki olmuyor evde keyif yapmak gerçekten iyi olacak gibi teşekkürler…

 4. Esra Çavdar Demirci Says:

  Her konuda olduğu gibi film seçimi konusunda da zevkli olduğunuza eminim. Hem romantik komedi hem de yemek konulu filmler tam benlik :) Filmleri listeye aldım. En kıas zamanda bakacağım. Ben de naçizane bir öneride bulunayım, belki biliyorsunuz diyerek; Catherina Zeta Jones, Aaron Eckhart Aşk Mutfağı. Seyretmediyseniz beğeneceğinizi tahmin ediyorum :) Sevgiler

 5. miskokululezzetler Says:

  Ahh ahhh ne kadar zaman oldu film seyretmedim bilemiyorum. Bende sinemada seyretmeyi seviyorum çünkü evde olunca mutlaka araya bir şeyler girip yarım kalıyor hafta sonu Müge ile plan yapıp sinema ya gitsek mi dedim kendi kendime

Yorum Yaz

 

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

couk