Yeni Nesil LPG İle İncelmek..

Blog Etkinlikleri Yorum Yaz

taylan kümeli

 

Nisan ayının ortasında İnanır Grup’dan yeni nesil LPG cihazının tanıtım buluşması için davet almış ve katılmıştım. Bu güzel günü yazmayı ertelemenin sebebi ise bize hediye ettikleri 6 seansı yaptırıp, sonuçlarını gözümle gördükten sonra yazmayı beklememdi…

Taylan Kümeli bizlere o sabah hem LPG’yi tanıttı, hem ufak diyet sırları verdi. Keyifli ve bilgilendirici bir kahvaltı oldu anlayacağınız.

Yeni nesil LPG cihazları, vücuda vakumlu masaj uygulayarak incelmeyi sağlıyor. Özel üretilmiş bir vücut çorabı (bebek tulumu gibi düşünün) giyerek, isterseniz tüm vücuda, isterseniz belli bölgelerinize masaj uygulatabiliyorsunuz. 10 seansda 2 beden incelebiliyorsunuz. Tabiki bu seansları alırken yemenize dikkat ediyor ve bol su içiyorsunuz.

İnanır grup biz katılan bloggerları 6 seans hediye etmişti. Ben seanslarıma başlamadan önce yeme düzenimi değiştirdim, abur cuburu kestim ve su içmeyi çoğalttım. Seanslar sonunda 4 kg yağdan kilo kaybım oldu ve gözle görülür şekilde vücudumda incelme oldu. Mesela belden 5 cm, karından 6 cm inceldim.

Cihazla ilgili tüm bilgileri İnanır grubun bloğundan okuyabilirsiniz. İmkanı olanlara güvenle LPG uygulamasını tavsiye ediyorum.

Ben hem bize cihazı tanıttıkları, hemde seans hediye ettikleri için çok teşekkür ediyorum kendilerine. Ayrıca seanslarımı yapan Sevda hanıma da ilgisi, kibarlığı ve güleryüzü için çok teşekkür ediyorum.

Yorum Yaz

 

Social Widgets powered by AB-WebLog.com.

couk